facebook youtube
 
F.P.H. Abat Adam Piekarski
Strona główna O firmie Dlaczego nasze obuwie Gdzie kupić? Kontakt

O firmie

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy, która zajmuje się głównie produkcją obuwia zdrowotnego w oparciu o surowce naturalne, z wykorzystaniem wkładek o oryginalnym profilu ortopedycznym.

Produkujemy obuwie medyczne, profilaktyczne, specjalistyczne, zawodowe, na spodach profilowanych, które to spody przeszły badania zgodności z polską normą, przeprowadzone przez Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie.
Nasze obuwie jest przeznaczone w szczególności dla osób, które są narażone na skutki długotrwałego obciążania kończyn dolnych, spowodowane np.: „stojącą” pracą. Nieodpowiednio dobrane obuwie, w tego rodzaju zawodach często wiąże się z chorobami kończyn dolnych (np.: żylaki, haluksy). Jako producent obuwia tego typu, największy nacisk kładziemy na wygodę i wytrzymałość naszych produktów.

Poza obuwiem medycznym znajdą Państwo w naszej ofercie również trzewiki, półbuty, baleriny i inne.

Nabywcami naszego obuwia są placówki medyczne, szpitale, lecznice, sanatoria, apteki, ale również placówki przemysłu spożywczego, takie jak piekarnie, ciastkarnie, cukiernie itp.  Ponadto zaopatrujemy sklepy ze sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym.

Jeśli będą Państwo zainteresowani naszymi wyrobami, prosimy o kontakt.

 
 
 
       
 

F.P.H. Abat Adam Piekarski

Spadochroniarzy 34a,
34-730 Mszana Dolna
woj. małopolskie
tel. 18 33 10 418
biuro@obuwie-abat.pl

Kolorystyka obuwia prezentowanego na niniejszej witrynie może się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.


 
  » Strona główna » O firmie » Oferta » Dlaczego nasze obuwie? » Kontakt » Karta gwarancyjna projektowanie stron www iPolska.com.pl