facebook Instagram Allegro
 

O firmie

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy, która zajmuje się głównie produkcją obuwia zdrowotnego w oparciu o surowce naturalne, z wykorzystaniem wkładek o oryginalnym profilu ortopedycznym.

Produkujemy obuwie medyczne, profilaktyczne, specjalistyczne, zawodowe, na spodach profilowanych, które to spody przeszły badania zgodności z polską normą, przeprowadzone przez Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie.

Nasze obuwie jest przeznaczone w szczególności dla osób, które są narażone na skutki długotrwałego obciążania kończyn dolnych, spowodowane np.: stojącą pracą. Nieodpowiednio dobrane buty, w tego rodzaju zawodach często zamaga się z chorobami kończyn dolnych (np.: żylaki, haluksy). Długotrwałe stanie może być przyczyną bólów stóp i obrzęków. Jako producent obuwia medycznego zaprojektowaliśmy modele ze specjalnym profilem akupresurowym pobudzającym najważniejsze receptory zlokalizowane na podeszwach stóp. Dzięki temu noszenie naszych pantofli może korzystnie wpływać na krążenie krwi i ogólne funkcjonowanie całego organizmu. Wielogodzinne chodzenie lub stanie nie będzie już tak męczące i nie spowoduje opuchnięcia stóp. Skóra naturalna zapewnia wysoki komfort użytkowania. Dostosowuje się do kształtu stóp, więc nie powoduje otarć, odcisków, ani bólu. Skóra naturalna pozwala stopom oddychać, minimalizując dyskomfort wynikający z nadmiernej potliwości i przykrego zapachu. Jako producent obuwia profilaktycznego, największy nacisk kładziemy na wygodę i wytrzymałość naszych produktów.

Poza obuwiem medycznym znajdą Państwo w naszej ofercie również trzewiki, półbuty, baleriny i inne. Szukajcie ich w sklepach z listy w zakładce: Gdzie kupić?.

Nabywcami naszych butów są placówki medyczne, szpitale, lecznice, sanatoria, apteki, ale również placówki przemysłu spożywczego, takie jak piekarnie, ciastkarnie, cukiernie itp. Ponadto zaopatrujemy sklepy ze sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym. Klienci indywidualni moga nabywać nasze produkty w detalicznych sklepach medycznych, m.in. w Warszawie, Katowicach, Myślenicach, Opolu czy Nowym Sączu. Pełna lista punktów dostępna jest w zakładce: Gdzie kupić?.

Jeżli będą Państwo zainteresowani naszymi wyrobami, prosimy o kontakt.

 
 
 
       
 

F.P.H. Abat Adam Piekarski

Spadochroniarzy 34a,
34-730 Mszana Dolna
woj. małopolskie
tel. 18 33 10 418
biuro@obuwie-abat.pl

Kolorystyka obuwia prezentowanego na niniejszej witrynie może się nieznacznie różnić od rzeczywistych kolorów.


 
  » Strona główna » O firmie » Oferta » SKLEP » Kontakt » Karta gwarancyjna
» Polityka Prywatności » Polityka Cookies
projektowanie stron www iPolska.com.pl